Krótkie opisy na stronie obsługi klienta

Pomoc i informacje

Wysokiej klasy obsługa klienta od zawsze była podstawą filozofii Naima. Tutaj znajdziesz pełną historię udzielanej pomocy, w tym prosty poradnik jak uruchomić sprzęt, instrukcje obsługi produktów i aktualizacje oprogramowania. A jeśli po prostu chcesz dowiedzieć się więcej o wszystkim, co dotyczy produktów Naim, znajdziesz tu szeroki wachlarz wszelkiego rodzaju opracowań na temat technologii Naim.

Rejestracja i gwarancja

Zarejestruj swój nowy produkt, aby potwierdzić przedłużoną gwarancję na części i otrzymywać najnowsze informacje o dostępnych aktualizacjach dla danego produktu Naim.

Serwis i naprawa

Nieliczne oddziały serwisowe na całym świecie zyskały status niemal legendarnych w branży hi­fi. Nasz zespół wykwalifikowanych techników jest do nich zaliczany. Posiadamy umiejętności i wiedzę, niezbędną by naprawić i przywrócić niemal każdy produkt Naima, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy, do stanu z 1973 roku.

Baza wiedzy

Bazując na doświadczeniu czterdziestu lat w projektowaniu, konstrukcji, instalacji i prezentowania urządzeń audio, chcemy wierzyć, że mamy już wystarczającą wiedzę na temat tego, jak uzyskać najlepsze wyniki z urządzeniami audio. „Baza wiedzy” to kompleksowy portal, gdzie dzielimy się wszystkim, czego się nauczyliśmy, z korzyścią dla naszych klientów.