Connection
杂志
Which Naim is right for you?

Który Naim pasuje do Ciebie?

Zgłębiaj praktycznie nieskończone możliwości systemów muzycznych Naim, aby zbliżyć się do muzyki.

分享

Gdy odkryjesz, który system Naim pasuje do Ciebie, doświadczysz nieograniczonego potencjału urządzeń Naim. Niezależnie czy dopiero wchodzisz w świat hi-fi, czy jesteś doświadczonym audiofilem, oferujemy Ci znakomity system, który zanurzy Cię jeszcze głębiej w muzykę.

Zapoznając się kolejnymi liniami produktów Naim zachowana jest ich najważniejsza cecha, lecz doświadczenie dźwięku staje się coraz głębsze: muzyka nagle nabiera głębi, szczegółów, mocy, która Cię poruszy i wejdziesz w intymny kontakt z muzyką.

Mu-so Range

Twoja podróż wśród produktów rodziny Naim rozpoczyna się od linii Mu-so: Mu-so i nowe, kompletnie bezprzewodowe systemy muzyczne Mu-so Qb, które bazują na technologii przetwarzania sygnału cyfrowego opracowanej dla systemu car audio Naim for Bentley. Zarówno Mu-so i Mu-so Qb wykorzystują innowacyje wzornictwo głośników i wydajny system przetwarzania sygnału cyfrowego. Rodzina Mu-so jest bardzo uniwersalna, oferując dobre parametry dla entuzjastów mocniejszego brzmienia oraz stanowiąc świetne wprowadzenie do technologii cyfrowego audio firmy Naim.

Osoby oczekujące czegoś więcej powinny zacząć od dwukanałowego systemu hi-fi stosowanego w odtwarzaczach all-in-one serii Uniti. Seria NaimUnity 2 znajduje się pośrodku serii produktów, które wykorzystują funkcję pełnego streamingu Naim wraz ze zintegrowanymi wzmacniaczami inspirowanymi przez nasz flagowy zintegrowany system NAIT. Jeśli kochasz swoje srebrne płyty, w systemie NaimUniti 2 znajdziesz także odtwarzacz CD z unikalną, półkolistą szufladą i mechanizmem chwytającym. Wystarczy dodać głośniki...

Kolejnym etapem wtajemniczenia jest poznanie zintegrowanego odtwarzacza. ND5 XS jest dedykowanym odtwarzaczem sieciowym, który dominuje w atrakcyjnym duecie z legendarnymi wzmacniaczami zintegrowanymi NAIT. Bilet na występ w wykonaniu duetu złożonego z przeciwieństw. Jeśli dzięki ND5 XS usiądziesz w pierwszym rzędzie, to referencyjy odtwarzacz sieciowy NDS zapewni ci przepustkę dla VIP-ów. Został zaprojektowany i wykonany dla nieskazitelnego brzmienia, a w połączeniu z osobnymi przedwzmacniaczami i zasilaczami z naszych linii Marque Separates, Classic Series i 500 Series oraz naszym flagowym Statement oferuje kapitalne doznania.

Marque Separates

Wszystkie nasze odtwarzacze sieciowe działają na tej samej platformie streamingowej. Dzięki temu są doskonałe do odtwarzania typu multiroom. Możesz zestawić do pięciu systemów, od bezprzewodowego systemu Mu-so aż do naszego referencyjnego odtwarzacza sieciowego NDS, aby wiernie odtwarzać tę samą muzykę w całym domu lub odtwarzać różne utwory jednocześnie w różnych pomieszczeniach, a wszystko sterować za pomocą aplikacji Naim app dla systemów iOS i Android.

Wszystkie systemy, od all-in-one do całkowicie oddzielnych komponentów separates hi-fi, pozwalają Ci usłyszeć każdą nutę w jednakowym stopniu i pogrążyć się w muzyce dzięki bezkompromisowemu podejściu inżynierów firmy Naim.

Related articles

07 August 2019

We've just introduced the latest member of our award-winning Mu-so wireless music system family...

10 May 2018

开发一款不愧于Naim 500头衔的网络播放器并非易事。

23 February 2018

我们很自豪地宣布,并隆重推出新的网络播放器产品系列。介绍ND 555、NDX 2及ND5 XS 2。

30 January 2018

了解在24米游艇上,如何才能创造出身临其境的音乐体验。

Naim for Princess Yachts
06 December 2017

将最高级的声音带进Princess Yachts 的新豪华游艇S78里。