555 PS DR

555 PS DR

The ultimate upgrade.
555 PS DR

Nie każdy patrzy na audio w taki sam sposób jak my. Dla nas stabilne zasilanie o niskim poziomie zakłóceń jest nie tylko pożądane: ma ono fundamentalne znaczenie dla prawidłowego działania systemów audio. Nigdzie indziej podejście to nie jest tak wyraźnie i tak mocno zaznaczone, niż w naszym najlepszym zasilaczem 555 PS. 

Pierwotnie zaprojektowany do zastosowania z naszym topowym odtwarzaczem Compact Disc CD555, 555 PS również może być używany z odtwarzaczami plików NDS i NDX, odtwarzaczem/serwerem twardodyskowym HDX, jak również z przetwornikiem cyfrowo­analogowym DAC, jak i z odtwarzaczem CD CDX2. Niezależnie jakim produktom będzie towarzyszył, 555 PS poprawi każdy aspekt dźwięku. Głosy i instrumenty stają się z nim bardziej wyraziste i naturalne. Zwiększa się również postrzegany zakres dynamiki, a rytmiczność ­ podstawowy aspekt muzyki – będzie jeszcze bardziej precyzyjna.

 

機能

PODSRTAWOWE CECHY

  • Siedem poziomów regulujących natężenie zasilania, w tym oddzielne zasilanie dla układu zegara taktującego w CD555
  • Obudowa o niskich rezonansach z izolującą podstawą
  • Masywny transformator, o 40 procent większy niż montowany w XPS
  • Dostarczany w standardzie kabel sieciowy Power-Line    
  • Całkowicie nowa konfiguracja stabilizatora napięcia opartego o tranzystory, zapewniająca najlepsze w historii standardów Naim stabilne zasilanie o niskim poziomie zakłóceń
555 PS
555 PS
テクノロジーと伝承技術

555 PS korzysta zarówno z długoletniego doświadczenia, jak i nieustającego dążenia Naima do uzyskania najwyższej jakości dźwięku. Jego potężny transformator, większy o około 40 procent niż ten zamontowany w zasilaczu XPS, posiada pięć oddzielnych uzwojeń prowadzących do siedmiu regulowanych napięć zasilających, w tym wyjścia przeznaczonego specjalnie zastosowania z układem zegarowym naszego CD555.

W 2012 roku, w wyniku realizacji dwuletniego projektu, mającego na celu opracowanie nowego, dyskretnego stabilizatora napięcia (DR) dla zasilaczy Naima, w budowie 555 PS znaczące zmiany. Nowy układ stabilizujący napięcie firmy Naim, oprócz lepszej transmisji energii, poprawił również mechaniczne odsprzęgnięcie układów wewnętrznych od wpływów z zewnątrz. Udoskonalenia te, opracowane na podstawie intensywnych testów odsłuchowych, znacząco poprawiły osiągi i sprawiły, że muzyka stała się jeszcze bardziej przyjazna i przyjemna w słuchaniu.

Biuletyn informacyjny dotyczący stabilizatora napięcia „Naim Discrete Regulator” dostępny jest tutaj.

Book a demo

Find Your Nearest Retailer

Newsletters Sign Up

Sign up for exclusive news & updates from Naim.