CD5 XS cd player

CD5 XS

Discontinued
CD5 XS cd player

CD5 XS nie tylko brzmi lepiej niż CD5si, ale również daje więcej możliwości poprawy jego dźwięku. Można sprawić, że będzie on jeszcze bardziej wyrazisty, podłączając do odtwarzacza zewnętrzny zasilacz FlatCap XS. Można też wykorzystać jego cyfrowe wyjście, odsprzęgnięte transformatorem, by ulepszyć go dzięki zewnętrznemu przetwornikowi cyfrowo-analogowemu o nazwie DAC. Wystarczy wówczas dodać do systemu odtwarzacz plików ND5 XS i których ze wzmacniaczy Naima, a zbudujemy wysokiej klasy system mogący przekazać niezwykle wciągający dźwięk bez względu na format muzyki.

シェア
機能
  • Sztywna obudowa z aluminium zapewnia doskonałą odporność na drgania.
  • Szuflada podobna jak w modelu premium CDX2, gwarantująca izolację płyty CD i niski jitter.
  • Cyfrowe wyjście BNC, podwalające podłączyć zewnętrzny przetwornik cyfrowo-analogowy, czyli DAC​
CD5 XS cd player
CD5 XS cd player
テクノロジーと伝承技術

W CD5 XS znajdziemy część układów z bardziej zaawansowanych odtwarzaczy CD firmy Naim. Wysuwający się po łuku napęd o niskich rezonansach własnych i zawieszenie to opracowanie własne Naima, z którego firma jest bardzo dumna. Odtwarzacz zaprojektowany został tak, aby zapewnić sztywną i stabilną podstawę dla płyty kompaktowej, posiada niezależny system zawieszenia, izolujący go od wpływów zewnętrznych, dając w rezultacie wspaniałą jakość dźwięku. Zaprojektowanie własnego systemu napędowego pozwoliło także na kontrolowanie innych ważnych elementów odczytu, takich jak odbicia promienia lasera i budowę powierzchni szuflady, również mającą wpływ na dźwięk.

Obudowa z anodowanego aluminium to klasyka Naima. Tak jak w przypadku wszystkich produktów Naim, nie tylko wyróżnia tę firmę, ale jest integralną częścią urządzenia. Zapewnia doskonałą ochronę dla ukrytych wewnątrz układów elektronicznych i sprawia, że działają w komfortowych warunkach dzięki zniwelowaniu zakłóceń zewnętrznych oraz drgań. CD5 XS to doskonały odtwarzacz, dzięki któremu Twoja kolekcja płyt zalśni pełnym blaskiem.

Newsletters Sign Up

Sign up for exclusive news & updates from Naim.

We won't pass your details on to anyone else and you can stop your subscription at any time. For more information read our Privacy Policy