NAT05 XS

NAT05 XS

Discontinued
NAT05 XS

Projekt plastyczny tunera NAT05 XS został dostosowany do pozostałych urządzeń serii XS. Jego projekt oraz specyfikacja techniczna są odzwierciedleniem naszego purystycznego podejścia do produktów, już od 25 lat. Sercem NAT05 XS jest system firmy ALPS. Jesli podłączymy go do dobrej anteny, uzyskamy dźwięk z najwyższej półki - będzie to jedno z najlepszych źródeł analogowych na świecie. Czysta, klarowna prezentacja muzyki umożliwia wpięcie go do najlepszych systemów hi-fi, jakie sobie mozna wyobrazić.

シェア
機能
  • Pilot zdalnego sterowania oraz pamięć zaprogramowanych stacji
  • Wysokiej klasy moduł firmy ALPS gwarantujący najwyższą jakość sygnału
  • Wybierane wyjścia DIN lub RCA
  • Poprawa jakości dźwięku poprzez podłączenie zewnętrznego zasilacza FlatCap XS
NAT05 XS
NAT05 XS Radio Tuner
テクノロジーと伝承技術

Naim ma bogatą historię związaną z radiem. Jednym z pierwszych produktów firmy były kolumny NAM 502 zaprojektowane w 1973 roku specjalnie dla, rozpoczynającego wówczas swoją działalność, radia Capital Radio. Naturalnym krokiem było więc zaprojektowanie własnego tunera, który mógłby uchwycić i zachować wszystkie niuanse tego medium. Pierwszym urządzeniem tego typu był tuner NAT 101 z 1986 roku. To, co zyskało mu tak wielu zwolenników była prostota obsługi oraz znakomity dźwięk - ścieżka, którą podążli jego następcy, aż do NAT05 XS.

Newsletters Sign Up

Sign up for exclusive news & updates from Naim.

We won't pass your details on to anyone else and you can stop your subscription at any time. For more information read our Privacy Policy