Connection
Magazine

Przedstawiamy nasze nowe odtwarzacze sieciowe

Mamy zaszczyć ogłosić wprowadzenie na rynek nowej serii o Przedstawiamy odtwarzacze ND 555, NDX2 oraz ND5 XS.

シェア

Nasze najnowsze odtwarzacze sieciowe, oficjalnie wchodzące na rynek tuż przed targami sprzętu Hi-Fi Sound & Vision w Bristolu, zostały skonstruowane z wykorzystaniem całkowicie nowego systemu streamingu. Ta technologia, opracowywana od trzech lat przez zespół inżynierów firmy Naim, zapewnia najwyższą jakość odtwarzanej muzyki. Połączenie szybkich komponentów cyfrowych z bogatym dźwiękiem analogowym, nasze odtwarzacze sieciowe są łatwe do regulacji i zaprojektowane z wykorzystaniem najnowszego systemy streamingu, jednocześnie zachowując klasyczny styl urządzeń Naim. Najważniejszym produktem serii jest nasz pierwszy odtwarzacz sieciowy Serii 500 - ND 555. ND 555 jest również pierwszym wprowadzonym na rynek produktem Serii 500 od czasu wprowadzenia urządzenia CD555 12 lat temu.

“precyzyjna mieszanka szybkich komponentów cyfrowych i bogatych analogowych scen dźwiękowych”

Wnętrze trzech nowych urządzeń (ND5 XS 2, NDX 2 and ND 555) to precyzyjna mieszanka szybkich komponentów cyfrowych i bogatych analogowych scen dźwiękowych. Każdy system jest łatwy do sterowania i wykonany z uwzględnieniem najnowszych serwisów streamingowych. Modele ND 555 i NDX 2 posiadają również kolorowe wyświetlacze ożywiające piosenki. Jeśli chodzi o nasz odtwarzacz podstawowy, ND 555, inżynierowie Naim wykorzystali technologię audio, którą do tej pory stosowaliśmy w naszej flagowej gamie Statement, a także kilka całkiem nowych innowacyjnych rozwiązań. Na przykład w odtwarzaczu ND 5555 zainstalowaliśmy serię 13 dyskretnych regulatorów, podobnych do wykorzystywanych w gamie Statement, które przesyłają ultra czysty prąd do delikatnych scen dźwiękowych. Dzięki tej mieszance wysokiej jakości technologii audiofilskich i elastyczności naszego systemu streamingu, nasze odtwarzacze sieciowe zapewniają niesamowitą jakość dźwięku.

Nasze nowe odtwarzacze sieciowe zaprezentujemy podczas targów sprzętu Hi-Fi Sound & Vision w Bristolu, które odbędą się w hotelu Marriot City Centre w dniach 23-25 lutego 2018 r. Zapraszamy do wizyty w apartamencie Matthew Suite na niższym parterze oraz w Stand Terrace 1x i 1b, apartamencie Brunel Suite oraz sali Executive Lounge na kondygnacji Terrace Floor, gdzie będą Państwo mogli zapoznać się z naszymi nowymi produktami.

Related articles

30 January 2018

80フィートのヨットで臨場感あふれるオーディオを作り上げるには、何が求められたのでしょうか。

Naim for Princess Yachts
05 December 2017

最先端の技術を結集したサウンドをPrincess Yachtの新しいラグジュアリーヨットS78で実現。

Mu-so Qb Red Burst
03 November 2017

Mu-so Qbで音楽を聴くのがお好きですか?  この多才なワイヤレスミュージックシステムを最大限に楽しむための、Naimのスタッフやエンジニアからのヒントをご紹介します。

Naim Audio October Playlist
06 October 2017

Every month at Naim, we delve deeper into music in every way imaginable, be it new, old,...

02 August 2017

Incredible Mileage and Victory for the Bentley Boys